Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 245/50 R18 100V

Ilink

Ilink L-Zeal 56245/50 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
6932094114643
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  182,6 €

Цена по парче

182,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот