Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 245/35 ZR21 96W

Ilink

Ilink L-Zeal 56245/35 ZR21 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628218726
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  163,5 €

Цена по парче

163,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот