Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 225/55 R18 102W

Ilink

Ilink L-Zeal 56225/55 R18 102W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628227148
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  150,9 €

Цена по парче

150,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот