Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 215/40 R18 89W

Ilink

Ilink L-Zeal 56215/40 R18 89W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628203050
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  95,1 €

Цена по парче

95,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот