Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 205/55 R19 97V

Ilink

Ilink L-Zeal 56205/55 R19 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628218825
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  102,7 €

Цена по парче

102,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот