Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 205/45 ZR17 88W

Ilink

Ilink L-Zeal 56205/45 ZR17 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
6938628297950
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  130,8 €

Цена по парче

130,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот