Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 195/55 R20 91V

Ilink

Ilink L-Zeal 56195/55 R20 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628218832
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  119,9 €

Цена по парче

119,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот