Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Snow 96 215/65 R16 98T

Ilink L-Snow 96 215/65 R16 98T

Ilink

Ilink L-Snow 96215/65 R16 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628231824
ЕУ Етикета:
E
F
69 dB

Највисока цена:  109 €

Цена по парче

109 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот