Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 66 225/65 R17 102H

Ilink

Ilink L-Grip 66225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628233101
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  108,8 €

Цена по парче

108,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот