Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 66 205/50 R15 86V

Ilink

Ilink L-Grip 66205/50 R15 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628299497
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  79,3 €

Цена по парче

79,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот