Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 66 165/65 R14 79T

Ilink

Ilink L-Grip 66165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628253390
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  61,5 €

Цена по парче

61,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот