Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 66 145/80 R13 75T

Ilink

Ilink L-Grip 66145/80 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628256803
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  62,1 €

Цена по парче

62,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот