Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 55 225/60 R16 102V

Ilink

Ilink L-Grip 55225/60 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628239431
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  87,2 €

Цена по парче

87,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот