Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 55 215/65 R16 98H

Ilink

Ilink L-Grip 55215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628241274
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  137,1 €

Цена по парче

137,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот