Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 55 175/65 R15 84H

Ilink

Ilink L-Grip 55175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628241236
ЕУ Етикета:
C
C
67 dB

Највисока цена:  67,6 €

Цена по парче

67,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,61 €

Назад кон врвот