Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 55 175/55 R15 77H

Ilink

Ilink L-Grip 55175/55 R15 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628238410
ЕУ Етикета:
D
C
67 dB

Највисока цена:  64 €

Цена по парче

64 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот