Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 55 155/60 R15 74T

Ilink

Ilink L-Grip 55155/60 R15 74T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
155
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628238281
ЕУ Етикета:
D
C
67 dB

Највисока цена:  64 €

Цена по парче

64 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот