Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Grip 16 195/70 R14 91T

Ilink

Ilink L-Grip 16195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628202299
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот