Споредете до 4 продукти:

Hellas KT-138 6.00 D16

Hellas KT-138 6.00 D16

Hellas

Hellas KT-1386.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Hellas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16

Највисока цена:  104,7 €

Цена по парче

104,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,82 €

Назад кон врвот