Споредете до 4 продукти:

Hankook WINTER RW06 175/65 R14 86T

Hankook WINTER RW06
Hankook WINTER RW06
Hankook WINTER RW06
Hankook

Hankook WINTER RW06175/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563303147
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
D
70 dB

Највисока цена:  159,6 €

Цена по парче

159,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот