Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 275/50 R20 113T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A275/50 R20 113T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563578606

Највисока цена:  444,5 €

Цена по парче

444,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,68 €

Назад кон врвот