Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 275/45 R21 110T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A275/45 R21 110T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563578590

Највисока цена:  473,3 €

Цена по парче

473,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,94 €

Назад кон врвот