Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 265/60 R18 114T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A265/60 R18 114T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563506173

Највисока цена: 

Назад кон врвот