Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 245/65 R17 111T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A245/65 R17 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559360

Највисока цена:  215,5 €

Цена по парче

215,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот