Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 235/65 R17 104T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A235/65 R17 104T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559698

Највисока цена: 

Назад кон врвот