Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 235/60 R18 107T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A235/60 R18 107T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563506821

Највисока цена:  317,7 €

Цена по парче

317,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,76 €

Назад кон врвот