Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 235/55 R18 104T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A235/55 R18 104T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563506128

Највисока цена:  346,1 €

Цена по парче

346,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,76 €

Назад кон врвот