Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 215/60 R17 100T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A215/60 R17 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563543307

Највисока цена:  180,6 €

Цена по парче

180,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот