Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 205/70 R15 96T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A205/70 R15 96T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559117

Највисока цена:  142,8 €

Цена по парче

142,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот