Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 245/50 R18 104T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429245/50 R18 104T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559407
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  359,3 €

Цена по парче

359,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,68 €

Назад кон врвот