Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 245/45 R17 99T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429245/45 R17 99T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559445
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  221,7 €

Цена по парче

221,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот