Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 225/50 R17 98T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429225/50 R17 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563506722
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  274,9 €

Цена по парче

274,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,85 €

Назад кон врвот