Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 225/45 R19 96T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429225/45 R19 96T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563578538
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  238 €

Цена по парче

238 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот