Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 215/65 R16 102T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429215/65 R16 102T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559582
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  160 €

Цена по парче

160 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот