Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 215/65 R15 100T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429215/65 R15 100T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563482811
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  252 €

Цена по парче

252 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,94 €

Назад кон врвот