Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 215/55 R17 98T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429215/55 R17 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559636
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  161,1 €

Цена по парче

161,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот