Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 205/60 R16 96T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429205/60 R16 96T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559605
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  118,8 €

Цена по парче

118,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот