Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 205/55 R16 94T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429205/55 R16 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563506340
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  110,2 €

Цена по парче

110,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот