Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 205/55 R16 91T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429205/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563482828
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  129,5 €

Цена по парче

129,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,34 €

Назад кон врвот