Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 205/50 R17 93T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429205/50 R17 93T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559681
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  169,7 €

Цена по парче

169,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот