Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/55 R16 91T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429195/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563506326
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  236 €

Цена по парче

236 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,85 €

Назад кон врвот