Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 185/60 R15 88T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563559612
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  113,6 €

Цена по парче

113,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот