Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 185/55 R15 86T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429185/55 R15 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563563749
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  132,4 €

Цена по парче

132,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот