Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter I*Pike RS2 W429 155/80 R13 79T

Hankook

Hankook Winter I*Pike RS2 W429155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563563794
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  93,3 €

Цена по парче

93,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот