Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*Pike LV RW15 235/65 R16 115/113R

Hankook

Hankook Winter i*Pike LV RW15235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563564074

Највисока цена:  306 €

Цена по парче

306 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,68 €

Назад кон врвот