Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*Pike LV RW15 225/75 R16 121/120R

Hankook

Hankook Winter i*Pike LV RW15225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563557892

Највисока цена:  278 €

Цена по парче

278 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,76 €

Назад кон врвот