Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*Pike LV RW15 215/75 R16 116/114R

Hankook

Hankook Winter i*Pike LV RW15215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563557885

Највисока цена:  282,5 €

Цена по парче

282,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,76 €

Назад кон врвот