Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*Pike LV RW15 215/65 R15 104/102R

Hankook

Hankook Winter i*Pike LV RW15215/65 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563557908

Највисока цена:  267,1 €

Цена по парче

267,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,94 €

Назад кон врвот