Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 285/65 R17 116T

Hankook Winter i*cept X RW10
Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10285/65 R17 116T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563444536
ЕУ Етикета:
C
E
73 dB

Највисока цена:  262,40 €

Цена по парче

262,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 16,72 €

Назад кон врвот