Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 275/65 R17 115T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10275/65 R17 115T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440354
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  225,3 €

Цена по парче

225,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,83 €

Назад кон врвот